Aktualności

Konsultacje psychologiczne i seksuologiczne

Uprzejmie informujemy, że nasz Ośrodek rozpoczął współpracę z p. Anną Kubińską, która specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym i seksuologicznym, terapii par oraz pomocy pacjentom onkologicznym.

Zachęcamy do zapisywania się na wizyty pod numerem telefonu 501 037 674 lub elektronicznie.

Anna Kubińska – psycholog, seksuolog

Prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz konsultacje par. Pomagam osobom zmagającym się ze stresem, z depresją, a także mającym problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji.

Wspieram klientów w sferze budowania dobrostanu seksualnego w okresie okołoporodowym. Pracuję w zakresie zdrowia seksualnego z parami w okresie andropauzalnym i menopauzalnym.

Pracuję z pacjentami w Polsce, jak również w Londynie. Rozumiem problemy Polaków przebywających na emigracji: samotność, rozłąkę z rodziną, tęsknotę za bliskimi pozostającymi w Polsce, depresję, lęk, problemy relacyjne wynikające z oddalenia fizycznego, trudności adaptacyjne Polaków na obczyźnie.

Bliska jest mi praca z pacjentami w chorobie onkologicznej, z brakiem akceptacji swojego ciała w doświadczeniu choroby, problemami seksualnymi dotyczącymi pary w trakcie leczenia onkologicznego. Jestem Koordynatorem Projektu Klinicznego w Polish Psychologists’ Association w Londynie.

Studia ukończyłam SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Sopocie. Doświadczenie kliniczne zdobywam pracując z pacjentami jako psycholog i seksuolog.

Konsultację prowadzę w oparciu o zbudowanie więzi terapeutycznej z klientem.

W bezpiecznych dla klienta warunkach, z poszanowaniem godności osoby zachęcam do dzielenia się swoimi myślami, doświadczeniami oraz fantazjami.

Zachęcamy do zapisywania się na wizyty pod numerem telefonu 501 037 674 lub elektronicznie.